İstanbul’dan Yozgat merkezine ve ilçelerine; İstanbul Yozgat nakliye, Komple nakliye, Yozgat Parça yük nakliye, tır, kırkayak, kamyon, kamyonet büyük ve küçük araçlarımızdan oluşan filomuz ile nakliye hizmeti sunmaktayız.Yozgat nakliye

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, hizmet veren birçok yerel Yozgat nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir.

Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Kuruluşundan bugüne; uygun fiyat, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, Yozgat şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz.

Yozgat’da; üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bazılarının nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler.

Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Yozgat nakliyat firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yozgat şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendirceğiz.

Yozgat Nakliye Detalı Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet, Çuval, koli, vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Yozgat ilçeleri; il merkezi, Akdağmadeni, Yerköy, Saraykent, Sorgun, Bogazlıyan, Yenifakılı, Çekerek, Kadışehri